Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 2003

Rreth nesh

Fengshun Group është një i madh-luspa ndërmarrje grup integrimin e industrisë së ndërtimit dhe inxhinierisë dekoratë, materiale të reja, trafiku udhë, elektronike, pajisje mjekësore, etj Si ndërmarrje kryesore e grupit, Jiangsu Fengshun New materiale Teknologjia Co, Ltd, është e vendosur në Changzhou, zona qendrore e Yangtze Delta - zona më dinamike në Kinë, dhe Wuxi turistik kombëtar & Holiday Resort është në lindje të saj. Me hekurudhor ngjitur, aeroport. port dhe autostradë, ajo ka një avantazh të shquar gjeografike. Kompania e specializuar në produkte të tilla si panel krimb, paneli rrudhë, panel alumini, paneli plastike alumini, aliazh alumini panel tavan, etj Prandaj, kompania është një ndërmarrje e integruar ndjek biznes në projektimin, prodhimin, si dhe instalimin. Produktet tona mbajnë një pjesë më të madhe në tregun e brendshëm dhe ata kanë qenë të shitur jashtë shtetit. Kompania ka kaluar ISO9001, ISO14001 dhe sistemit OHSAS18001 certifikimit. Në vitin 2008, ai u dha si kontratë-nderuar dhe ndërmarrje të besimit-mbajtjen nga ana e Qeverisë Provincës Jiangsu Popullore.

Sherbime

 • cilësi të shkëlqyeshme

  cilësi të shkëlqyeshme

  Kompania e specializuar në prodhimin e pajisjeve të lartë të performancës, forca e fortë teknike, aftësi të fortë të zhvillimit, shërbime të mira teknike.
 • krijimi synimi

  krijimi synimi

  Kompania përdor sisteme të avancuara të projektimit dhe përdorimin e avancuar ISO9001 2000 të menaxhimit të menaxhimit të sistemit të cilësisë ndërkombëtare.
 • ekip të fortë teknik

  ekip të fortë teknik

  Ne kemi një ekip të fortë teknike në industrinë e, dekada e përvojës profesionale, nivelin e shkëlqyer të projektimit, duke krijuar një cilësi të lartë të lartë të efikasitetit intelligentequipment.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni
WhatsApp Online Chat!